Vítáme Vás na stránkách malé keramické dílny, která se zrodila na podzim roku 1996 v městečku Hodkovice nad Mohelkou, kousek od Liberce. Autorský tým čítá dvě osoby, mě a moji maminku. Po prvotním hledání stylu a experimentování s pestrými glazurami, jsme se ustálily na barevně prostější a tvarově jednodušší formě.
Charakteristickým znakem pro naše výrobky je příjemně středně hnědý odstín s matným povrchem glazury, nebo stejná hnědá v kombinaci s téměř černou, kterou v katalogu nazýváme žíhaná.
Dále používáme i světle modrou a světle zelenou glazuru, většinou jako podklad pod malovaný dekor - viz. malovaná keramika. 
Naše výrobky jsou užitkové, lze je používat v mikrovlnné troubě a mýt v myčce nádobí. Zdravotní nezávadnost je garantována atestem Zdravotního ústavu v Hradci Králové. 
Další, neméně významnou složkou naší tvorby, je modelovaná a dekorativní keramika
Prodej našich výrobků realizujeme buď přímo v dílně nebo na různých řemeslných trzích a jarmarcích a samozřejmě přes náš eshop.
Prohlédněte si naši nabídku a jestli jsme Vás zaujaly, neváhejte nás kontaktovat, rádi vyjdeme vstříc i Vašim osobitým přáním a nápadům, bude-li to v našich silách. Můžeme zakomponovat na výrobek i Vaše firemní logo.

Bronislava Kučerová